Budowa i modernizacja boisk szkolnych na ul. Biedronki i ul. Diamentowej

Numer identyfikacyjny projektu: D - 44

Dzielnice: Czuby Północne, Wrotków

Opis skrócony:
Istotą projektu jest dokonanie pozytywnych zmian w miejscach służących aktywności sportowej dzieci. Duże miasto, jakim jest Lublin wciąż boryka się z brakiem baz sportowych dla dzieci i młodzieży, których naturalną potrzebą, jakże ważną w ich wieku, jest ruch na świeżym powietrzu. Niestety, wciąż za mało środków finansowych trafia do szkół, nie mogących utrzymać swoich obiektów w stanie zadowalającym. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom oraz potrzebom około 380 dzieci, trenujących piłkę nożną w Klubie UKS Widok Lublin SP 51, zgłaszamy projekt, który zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego przy ZS nr 10 przy ul. Biedronki 13. Boisko wielofunkcyjne pozwala na uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Ponadto w projekcie ujęto budowę ogrodzenia, oświetlenia oraz kontenerów szatniowych przy boisku o sztucznej nawierzchni, już funkcjonującym przy szkole. Boisko o nawierzchni naturalnej przy ZS nr 6 na ul. Diamentowej 2 wymaga oświetlenia, montażu piłkochwytów oraz instalacji przenośnych trybun.

Opis rozszerzony:
Projekt zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół nr 10 na ul. Biedronki 13. Boisko zostanie zbudowane na działce nr 25/2 od strony południowej szkoły w miejscu, gdzie znajduje się teren zielony z dwoma "nieformalnymi" boiskami. Budowa ogrodzenia, oświetlenia, montażu nowych siatek na piłkochwytach dotyczy boiska o nawierzchni sztucznej, umiejscowionym również na działce 25/2 od strony zachodniej szkoły. Kontenery szatniowe z zapleczem sanitarnym, zostaną umieszczone na zachód od dużego boiska, równolegle do istniejącego mini boiska do piłki nożnej.
Boisko przy Zespole Szkół nr 6 przy ul. Diamentowej 2 funkcjonuje na działce, na której umiejscowiona jest szkoła ( brak danych o numerze działki na GeoPortal ). Oświetlenie ( około 6-8 lamp ) zostanie zamontowane wokół boiska. Maszty od piłkochwytów zostaną zainstalowane za bramkami, a przenośne trybuny oraz wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych wzdłuż linii bocznych boiska.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)60 000,00 zł
Boisko Wielofunkcyjne wraz z zapleczem szatniowym i węzłem sanitarnym.600 000,00 zł
Montaż oświetlenia przy boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ZS nr 10. 100 000,00 zł
Renowacja ogrodzenia wraz z wymianą piłkochwytów.210 000,00 zł
Montaż oświetlenia przy boisku z naturalną nawierzchnią przy ZS nr 6. 100 000,00 zł
Montaż piłkochwytów przy boisku z naturalną nawierzchnią przy ZS nr 6.80 000,00 zł
Zakup mobilnych trybun, 2 kompletów bramek przenośnych, mobilnych ławek rezerwowych przy boisku ze naturalną nawierzchnią przy ZS nr 6. 50 000,00 zł
SUMA:1 200 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Zalącznik BO 2018.pdf

Autorzy projektu:
Magdalena Górska601938376magdalena.gorska@widoklublin.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Powrót do listy projektów