Ciągi piesze w dzielnicy Szerokie - kontynuacja

Numer identyfikacyjny projektu: D - 39

Dzielnice: Szerokie

Opis skrócony:
Kontynuacja projektu M-79 z roku zeszłego. W jego ramach udało się stworzyć dokumentację na wszystkie proponowane ciągi komunikacyjne i wykonać chodnik z ulicy Siewierzan do ulicy Nałęczowskiej. Dlatego celem tego projektu będzie wybudowanie pozostałych ciągów pieszych:
1) Od ulicy Wygon do pętli przy ulicy Wojciechowskiej
2) Zejście z ulicy Światowida (schody) w stronę projektowanego chodnika od ulicy Wygon do pętli na
Wojciechowskiej
3) Dodatkowo w projekcie przewidziano połączenie ulic Słowian oraz Biskupińskiej przez wąwóz obok budowanych boisk sportowych.
Oraz dodatkowo do wysokości środków,
4) Chodnik z ulicy Strumykowej do ulicy Wądolnej (na przedłużeniu ulicy Morawian).

Opis rozszerzony:
1) Chodnik o długości 115 m i szerokości 1,5 m od pętli na ul. Wojciechowskiej w stronę ulicy Wygon na działce 1102 będzie służył mieszkańcom części południowej dzielnicy jako dojście do przystanku komunikacji miejskiej na ul. Wojciechowskiej.
2) Schody z ulicy Światowida (działka 1094) do ścieżki na działce 1102 o szerokości 2 m zostały wycenione przez Wydział Inwestycji Urzędu Miasta w odpowiedzi na zapytanie Rady Dzielnicy Szerokie.
3) Chodnik o długości 140 m i szerokości 1,5 m od schodów na działce 25 przy ulicy Słowian przez granicę działek 1012 i 1013, a następnie działką 1005 do ulicy Biskupińskiej będzie dojściem do budowanych w wąwozie boisk sportowych, zarówno od strony północnej (ul.Słowian) jak i południowej (ul.Biskupińska).
4) Chodnik o długości 62 m z ulicy Strumykowej do ulicy Wądolnej (działka nr 51 na przedłużeniu ulicy Morawian).
Przetarg na dokumentację na 3 pierwsze ciągi została w toku został ogłoszony przez Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie. Czwarty ciąg pieszy będzie realizowany do wysokości środków na projekt.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)15 000,00 zł
Wszystkie ciągi piesze zawarte w projekcie285 000,00 zł
SUMA:300 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Marcin Gutek505155331marcin1970@poczta.onet.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Opinia pozytywna

Powrót do listy projektów