Oświetlenie ulica Fiołkowa

Numer identyfikacyjny projektu: D - 70

Dzielnice: Sławin

Opis skrócony:
Brakujące oświetlenie ulicy Fiołkowej przy budynkach 15,29,31,33. W czasie projektu i budowy oświetlenia na ulicy Fiołkowej, odcinek przy w/w budynkach został pominięty. Wystarczą 2 latarnię, aby rozjaśnić ten odcinek ulicy i parking na jego końcu. Poprawi to komfort i bezpieczeństwo mieszkańców naszej ulicy.

Opis rozszerzony:
Podczas projektowania oświetlenia na ulicy Fiołkowej, został pominięty boczny odcinek ulicy Fiołkowej przy którym znajdują się budynki oznaczone numerami 29,31,33 i po przeciwnej stronie Nr 15. Projekt nie był uzgadniany z mieszkańcami. Dowiedzieliśmy się o nim podczas wykonywania prac budowlanych i nie było już możliwości modyfikacji go o ustawienie dodatkowo 2 lamp na tym odcinku. Latarnie na ulicy Fiołkowej ustawione są co 30-35 metrów. Odcinek nieoświetlony ma długość 70 metrów i kończy się niewielkim parkingiem dla aut osobowych. W nocy na tym odcinku jest całkowicie ciemno. Postawienie tam 2 latarń, wyraźnie poprawi komfort i bezpieczeństwo korzystania z tego odcinka i z parkingu. Momiędzy chodnikiem a ogrodzeniami posesji, znajduję się pas trawy, także uważam łatwo udałoby się zakopać kabel i postawić 2 latarnie.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)2 000,00 zł
2 latarnie22 000,00 zł
SUMA:24 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Jacek Mateuszczyk608-523255jacynek@op.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna z zastrzeżeniem, być może trzeba będzie na tym odcinku zamontować 3 latarnie. Koszt 36 000,00 zł.

Powrót do listy projektów