Plac sportów miejskich - idealne miejsce do rozwoju fizycznego!

Numer identyfikacyjny projektu: D - 26

Dzielnice: Czuby Południowe

Opis skrócony:
Plac sportów miejskich będzie miejscem aktywności ruchowej zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Poza możliwością aktywnego spędzania czasu będzie też wspaniałą wizytówką dla Lublina. W Polsce podobnych obiektów jest stosunkowo mało a taki park przyniesie zainteresowanie ludzi z całej Polski szczególnie związanych z parkour czy street workout. Główne cele jaki reprezentuje Plac sportów miejskich to przede wszystkim: zabawa! ale też - rozpowszechnianie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia, wspieranie prawidłowego rozwoju ruchowego dzieci i młodzieży, wspieranie rozwoju kreatywności, przeciwdziałanie uzależnieniom od komputera, alkoholu, narkotyków. Będzie to również idealne miejsce do integracji na sportowo :) Stworzenie tego obiektu będzie niezwykle korzystne dla całego miasta.

Opis rozszerzony:
Plac sportów miejskich będzie miejscem aktywności ruchowej zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Poza możliwością aktywnego spędzania czasu będzie też wspaniałą wizytówką dla Lublina. W Polsce podobnych obiektów jest stosunkowo mało a taki park przyniesie zainteresowanie ludzi z całej Polski szczególnie związanych z parkour czy street workout. Główne cele jaki reprezentuje Plac sportów miejskich to przede wszystkim: rozpowszechnianie kultury fizycznej oraz zdrowego stylu życia, wspieranie prawidłowego rozwoju ruchowego dzieci i młodzieży, wspieranie rozwoju kreatywności, przeciwdziałanie uzależnieniom od komputera, alkoholu, narkotyków. Będzie to również idealne miejsce do integracji na sportowo :) Stworzenie tego obiektu będzie niezwykle korzystne dla całego miasta.

Plac miałby się znaleźć w Wąwozie w Czubach Południowych. Jest to idealne miejsce ze względu na ciszę i już dobrze działające miejsce do rekreacji :)

Szacunkowe koszty projektu:
Komplet urządzeń156 015,00 zł
Montaż i/lub transport14 058,00 zł
Tablica z regulaminem738,00 zł
Nawierzchnia: Płyty EPDM137 762,00 zł
Ławka parkowa, kosz na śmieci1 600,00 zł
SUMA:310 173,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Plac sportow miejskich - wizualizacja.png

Autorzy projektu:
Krystian Kowalewski7822822773runcoval@gmail.com
Agnieszka Kawałek513305021tseithe@wp.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena negatywna – w tym roku realizowany jest w ramach<br />budżetu obywatelskiego zwycięski projekt D-38 Dokończenie i<br />wyposażenie parku Jana Pawła II na Czubach: plac zabaw, plac<br />parkour, chodniki, drogi rowerowe, oświetlenie.

Powrót do listy projektów