Plac zabaw dla małego, siłownia dla dużego - utworzenie placu zabaw i siłowni przy małym wąwozie (ul. Zana)

Numer identyfikacyjny projektu: D - 29

Dzielnice: Rury

Opis skrócony:
Projekt adresowany jest do osób dorosłych oraz dzieci. Ma na celu zdobycie funduszy na założenie nowego placu zabaw oraz siłowni na świeżym powietrzu dla dzieci i osób dorosłych. W otoczeniu będą znajdować się ławki. Całość przedsięwzięcia będzie ogrodzona.
Plac zabaw i siłownia będą znajdowały się przy małym wąwozie, w okolicy budynków przy ulicy Zana. Obecny plac jest zniszczony, stary oraz ubogi w akcesoria dla dzieci. Spółdzielnia Mieszkaniowa nie ma funduszy, aby nas wesprzeć.
Jako jedna z rodziców dzieci mieszkających na tym terenie proszę o Państwa głosy. Zależy mi na tym, aby nasze dzieci miały bezpieczne miejsce do zabaw. Siłownia dla dorosłych będzie sprzyjała poprawie kondycji fizycznej mieszkańców. Spotykanie się rodzin z dziećmi na placu zabaw sprzyjać będzie lokalnej integracji. Uważam, że każde osiedle powinno mieć bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw. Prosimy o wsparcie!

Opis rozszerzony:
Teren, na którym byłby położony plac zabaw należy do miasta Lublin. Nr działki to: 164/12.

Obecnie na tym terenie mieści się stary plac zabaw, który wyglądem odstrasza dzieci i rodziców, przez co musimy chodzić na inne place zabaw.
Teraz jest tam zbyt wysoka ślizgawka, koniki bujane i piaskownica, w której widoczne są cegły i metalowe elementy. Plac jest tylko częściowo ogrodzony, co powoduje, że na ten teren są wyprowadzane psy. Poza obecnym placem na naszym terenie nie ma innego miejsca, gdzie mogą się bawić nasze dzieci. Plac leży przy małym wąwozie, z dala od ulicy, co powoduje, że jest idealnym miejscem na bezpieczną zabawę dla dzieci i wypoczynek dla dorosłych. Stąd pomysł na założenie nowego placu. Aby pokazać, jak wygląda obecny plac, załączam zdjęcia starego placu.

W ramach projektu chciałabym utworzyć przede wszystkim: plac zabaw oraz siłownię dla dzieci i osób dorosłych wraz z ogrodzeniem, tablicą informacyjną oraz koszami na śmieci. Dodatkowo zawarłam w projekcie zakup drewnianego ławkostołu, aby można było również wygodnie zjeść coś na świeżym powietrzu.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)1 500,00 zł
wykonanie 12 - elementowego placu zabaw + ogrodzenie+ławki150 000,00 zł
wykonanie 10 - elementowej siłowni na świeżym powietrzu + ławki100 000,00 zł
zakup i montaż tablic infomracyjnych1 200,00 zł
budowa piaskownicy2 500,00 zł
zakup koszy na śmieci2 000,00 zł
zakup altanki dla dzieci7 000,00 zł
zakup samochodzika na sprężynach 85 000,00 zł
zakup ławkistołu drewnianego 1 000,00 zł
SUMA:350 200,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
WP_20170304_14_10_09_Pro(1).jpg
WP_20170505_11_22_45_Pro.jpg

Autorzy projektu:
Martyna Bubicz669107379marti.bubiczek@gmail.com

Lokalizacja na mapie Google:

Powrót do listy projektów