Plac zabaw na Felinie

Numer identyfikacyjny projektu: D - 40

Dzielnice: Felin

Opis skrócony:
Projekt ma na celu utworzenie placu zabaw, na skwerze zielonym, znajdującym się za kościołem, przy ul. Wł. Jagiełły, obok siłowni. Plac zabaw miał by być wyposażony w takie elementy jak: zadaszona piaskownica, karuzela, huśtawki, zjeżdżalnie, elementy wspinaczkowe, ławki, śmietniki, itp. W starszej części felina niestety brakuje porządnego placu zabaw. Budowa nowego placu w tym miejscu, z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość i ilość spędzanego przez nasze dzieci wolnego czasu. Głosując na ten projekt, wspólnie możemy stworzyć naszym pociechom dogodne warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Opis rozszerzony:
Budowa placu zabaw, na skwerze zielonym, przy ul. Wł. Jagiełły 7, obok siłowni. Projekt zakłada utworzenie placu zabaw, na którym miały by się znaleźć m.in.: zadaszona piaskownica, elementy wspinaczkowe, huśtawki, karuzela, zjeżdżalnie, ławki, śmietniki. Ponieważ w starszej części felina brakuje placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, dlatego zasadnym zdaje się utworzenie nowego i bezpiecznego placu właśnie w tym miejscu. Celem projektu jest utworzenie placu zabaw, który sprawi, że dzieci będą miały miejsce do rozwijania swoich umiejętności fizycznych, jak i do aktywnego przebywania na świeżym powietrzu a także do nawiązywania kontaktów oraz wspólnej zabawy z innymi dziećmi.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)300 000,00 zł
SUMA:300 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Brak danych.

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna z zastrzeżeniem: projekt może być zrealizowany w oparciu o opracowaną wcześniej koncepcję zagospodarowania skweru. W I etapie należy opracować dokumentację.

Powrót do listy projektów