Plac zabaw przy ul. Głębokiej 20,22,24 w Lublinie

Numer identyfikacyjny projektu: M - 42

Dzielnice: Rury

Opis skrócony:
Wykonanie placu zabaw dla dzieci w miejscu istniejącego obecnie zdewastowanego placu zabaw. Plac dostępny dla wszystkich dzieci, a w szczególności dla dzieci z okolicznych bloków przy ul. Głębokiej m.in. 20,22,24,26,21,23.

Opis rozszerzony:
Planowany plac zabaw usytuowany jest w miejscu obecnie istniejącego zdewastowanego placu zabaw na działce o nr 5/10 przy ul. Głębokiej w Lublinie pomiędzy blokami 20,22,24. Projektowany plac byłby placem ogrodzonym z ławeczkami, na jego wyposażenie składałaby się piaskownica (można odnowić istniejącą piaskownicę, która jest duża, murowana, do wymiany byłyby jedynie jej obrzeża- drewniane stanowiące miejsce do siedzenia), huśtawki dla dzieci małych do 1.5 roku i starszych, karuzeli, tablic edukacyjnych, zjeżdżalni, drabinki do wspinania(ew. wieżyczki, czy domku) lub zestawu zabawowego. Dla wizualizacji planowanego placu zabaw można posłużyć się przykładem placu zabaw zrealizowanym w Ogrodzie Saskim, jednak w planowanym przypadku byłby to plac mniejszej wielkości. Plac doskonale wkomponowałby się w obecnie istniejącą infrastrukturę i przyczyniłby się do poprawy wyglądu istniejącej przestrzeni miejskiej, ale przede wszystkim stałby się doskonałym miejscem do zabaw dla dzieci z w/w lokalizacji.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)10 000,00 zł
budowa 7 elementowego placu zabaw wraz z ogrodzeniem i ławka165 000,00 zł
SUMA:175 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
BEATA WELCZ506131230beatawelcz@tlen.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna z zastrzeżeniem, że koszty podnieść do 175 000 zł

Powrót do listy projektów