Pomnik zgody narodowej na Placu Litewskim - wszyscy ponieśli najwyższą ofiarę

Numer identyfikacyjny projektu: O - 50

Dzielnice: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce

Opis skrócony:
Budowa pomnika "zgody narodowej" na Placu Litewskim na 10 rocznicę katastrofy smoleńskiej. Na pomniku będą wymienione alfabetyczne bez tytułów i funkcji dla podkreślenia ze wszyscy, który zgięli ponieśli taką sama najwyższa ofiarę za pamięć narodową i przynależność do partii oraz funkcja nie ma znaczenia.

Opis rozszerzony:
Budowa pomnika "zgody narodowej" na Placu Litewskim na 10 rocznicę katastrofy smoleńskiej. Na pomniku będą wymienione alfabetyczne bez tytułów i funkcji dla podkreślenia ze wszyscy, który zgięli ponieśli taką sama najwyższa ofiarę za pamięć narodową i przynależność do partii i funkcja nie ma znaczenia.

Szacunkowe koszty projektu:
WYKONANIE PROJEKTU I BUDOWA POMNIKA "ZGODY NARODOWEJ"1 042 010,00 zł
0,00 zł
SUMA:1 042 010,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Jacek Skiba511204353j.skiba@onet.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena negatywna - pomniki podlegają uchwale nr 775/XXXI/2013 Rady Miasta Lublin z dnia 23 maja 2013 r. w sprawie zasad wznoszenia pomników na terenie Miasta Lublin (Dz. Urz. Województwa Lubelskiego 2013.2925 z dnia 2013.06.07). Dlatego nie mogą być realizowane w procedurze Budżetu Obywatelskiego.

Powrót do listy projektów