POPRAWA INFRASTRUKTURY PIESZEJ W CAŁEJ DZIELNICY FELIN

Numer identyfikacyjny projektu: D - 10

Dzielnice: Felin

Opis skrócony:
POPRAWIENIE INFRASTRUKTURY PIESZEJ I ROWEROWEJ W DZIELNICY FELIN POPRZEZ DOBUDOWANIE CHODNIKÓW I ŚCIEŻEK ROWEROWYCH DO ISTNIEJĄCYCH CIĄGÓW PIESZO-ROWEROWYCH.BRAK JEST SPÓJNOŚCI TYCH CIĄGÓW I DLATEGO CZĘSTO TRZEBA NADRABIAĆ ODLEGŁOŚCI,CHODZIĆ PO BŁOCIE I NIECZYSTOŚCIACH.
USPRAWNIŁBY I SKRÓCIŁBY TO PRZEJŚCIE MIESZKAŃCOM I DZIECIOM DO SZKOŁY,PRZEDSZKOLA,URZĘDU MIASTA,POCZTY,PRZYCHODNI, SKLEPÓW CZY PĘTLI AUTOBUSOWEJ.WŁAŚCICIELOM PSÓW POZWOLIŁOBY PRZEJŚĆ "SUCHĄ NOGĄ", A DZIECI MIAŁYBY MOŻLIWOŚĆ JEŻDŻENIA ROWERAMI,DESKOROLKAMI CZY NA ROLKACH BEZ WJAZDU NA ULICE CZY PARKINGI,JAK MAJĄ TO TERAZ W ZWYCZAJU.

Opis rozszerzony:
POPRAWIENIE INFRASTRUKTURY PIESZEJ I ROWEROWEJ W DZIELNICY FELIN POPRZEZ DOBUDOWANIE CHODNIKÓW I ŚCIEŻEK ROWEROWYCH DO ISTNIEJĄCYCH CIĄGÓW PIESZO-ROWEROWYCH.
DOBUDOWANIE CHODNIKÓW NA ŚCIEŻKACH WYDEPTANYCH PRZEZ MIESZKAŃCÓW SKRACAJĄCYCH SOBIE DROGĘ,NP.OD PRZYSTANKU MPK DLA WYSIADAJĄCYCH NA PARKING PRZY ZYGMUNTA AUGUSTA CZY OBOK PACZKOMATU I ZA SUPERMARKETEM CZY DOBUDOWANIE BRAKUJĄCEGO KAWAŁKA CHODNIKA OBOK ULICY ZYGMUNTA AUGUSTA,A TAKŻE OBOK PRZYSTANKU MPK OD STRONY PARKINGU PRZY WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY.PRZYDAŁBY SIĘ TAKŻE CHODNIK NA ODCINKU OD ULICY ZYGMUNTA AUGUSTA DO ULICY JÓZEFA LALKA FRANCZAKA NA WYSOKOŚCI PRZYCHODNI PRZY TEJ OSTATNIEJ ULICY.
WYBUDOWANIE NOWEGO,OŚWIETLONEGO CIĄGU PIESZO-ROWEROWO-BIEGOWEGO DOOKOŁA OGRODZENIA SZKOLNEGO POŁĄCZONEGO ZE ŚCIEŻKAMI NA ZIELONYM SKWERZE,KTÓRY MA NIEDŁUGO POWSTAĆ.USTAWIENIE OBOK TEGO CHODNIKA I ŚCIEŻKI ROWEROWEJ NA CAŁEJ DŁUGOŚCI KILKUNASTU ŁAWEK I ŚMIETNIKÓW ORAZ POJEMNIKÓW NA ODCHODY I TABLICZEK O SPRZĄTANIU PO SWOICH PSACH.
I STWORZENIE PASA TRAWNIKÓW WZDŁUŻ TEGO CIĄGU WRAZ Z KRZEWAMI I DRZEWAMI OZDOBNYMI.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)60 000,00 zł
REMONT I DOBUDOWANIE CIĄGÓW PIESZO-ROWEROWYCH580 000,00 zł
SUMA:640 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
ROBERT SZULC609948939omega1971@wp.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna z zastrzeżeniami – możliwe jest<br />wybudowanie chodnika pomiędzy ul. Zygmunta Augusta a Józefa<br />Franczaka. Teren wokół szkoły oraz okolice „Stokrotki” mają<br />podzielone działki pod względem własnościowym. Koszt projektu<br />zmniejszony do 90 000 i przechodzi do projektów małych – nowy<br />numer – M-170 Proponowany nowy tytuł – Budowa chodnika od<br />ul. Zygmunta Augusta do Józefa Franczaka

Powrót do listy projektów