RAZEM PRZEZ SPORT DO EDUKACJI

Numer identyfikacyjny projektu: D - 28

Dzielnice: Dziesiąta

Opis skrócony:
W ramach projektu Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie – dzielnica Dziesiąta chce wybudować boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej, o wymiarach 30,00 x 62,00m.

Opis rozszerzony:
Realizacja zadania obejmuje teren zlokalizowany przy ul. Zemborzyckiej 82 na terenie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Dokładną lokalizację wnioskowanego boiska przedstawia mapa w Geoportalu Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Lublinie Powierzchnia terenu na którym będzie realizowany projekt wynosi w przybliżeniu 5700 m2. , działka :37/7,50/8, arkusz: 17, obręb: 9-Dziesiąta II Lublin. Boisko sportowe w ramach projektu :
- boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 30,00 x 62,00 m
- elementy wyposażenia: bramki piłkarskie wraz z wyposażeniem, siatki , ławki , pojemniki na odpady, piłkochyty (wys. 6,00m ), ogrodzenie z siatki stalowej ocynkowanej powlekanej ( wys. 4,00m), utwardzone dojścia z kostki pol-bruk, Kompleks szatniowo – socjalny usytuowany jest w budynku szkolnym przy hali sportowej , dzięki czemu zmniejszony zostanie koszt inwestycji. Znajdują się tam 3 szatnie z prysznicami i zapleczem socjalnym oraz pomieszczenia gospodarcze które będą zaadaptowane na sprzęt sportowy . Adaptacja pomieszczeń szatniowo-socjalnych nie będzie wymagała inwestycji - jest gotowa do użytku.

Szacunkowe koszty projektu:
. Boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z elementami wyposażenia,ogrodzenie i piłkochwyty, oświetlenie ,utwardzone dojścia z kostki pol-bruk, dokumentacja projektowa 1 200 000,00 zł
SUMA:1 200 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Dyrektor ZSTK Iwonna Szołno81-744-09-51poczta@zstk.lublin.eu
Paweł Snitko 503-934-154pawell11@autograf.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Powrót do listy projektów