Sala gimnastyczna typu lekkiego w Szkole Podstawowej nr 42. Spełniamy sportowe marzenia dzieci.

Numer identyfikacyjny projektu: M - 39

Dzielnice: Czuby Północne

Opis skrócony:
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 42, na którym obecnie jest pas zieleni (trawa), wybudowana będzie sala sportowa typu lekkiego na potrzebę realizacji zajęć lekcyjnych z wychowania fizycznego oraz dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Obecnie szkoła posiada za małą salę gimnastyczną, która nie jest dostosowana do większości gier zespołowych. Wymiary obecnej sali to 3,2x11,9x25,7 metrów. W szkole jest 322 uczniów, ale w ciągu 2 lat liczba uczniów ulegnie zwiększeniu (powstanie 7 i 8 klas). Dzieci otwarcie mówią, że większa sala gimnastyczna jest im potrzebna, żeby móc grać w różne gry zespołowe. Jest im po prostu smutno, że ich szkoła nie ma takiego obiektu i w wielu zawodach sportowych nie uczestniczą, ponieważ nie mają gdzie rozwiać swoje zainteresowania sportowe. Budowa sali ma umożliwić dzieciom realizację ich sportowych marzeń. Obiekt sportowy, który ma być wybudowany będzie miał wymiary: 25X20X5 metrów. Wniosek złożony jest przez Radę Rodziców.

Opis rozszerzony:
Wybudowanie całorocznej lekkiej sali gimnastycznej konstrukcji namiotowej lub łukowej o wymiarach 25x20 na potrzeby zajęć lekcyjnych i rozwijania zainteresowań/talentów sportowych dzieci. Obiekt ma powstać na terenie Szkoły Podstawowej nr 42 w Lublinie. Lokalizacja: Nr działki: 19 Arkusz mapy 2 Nr obrębu 30 Obręb Rury Wizytkowskie, Powierzchnia (m2) 6 019.

Wymiary hali/sali sportowej to 25 metrów, długość 20, a wysokość 5 m. Dach będzie wielospadowy, podszycie plandeką.

Sala będzie połączona z budynkiem szkolnym szczelnym łącznikiem oraz mediami zapewniającymi sali ogrzewanie i oświetlenie. Będzie dostęp do światła słonecznego, sala będzie posiadała boisko np. do koszykówki i siatkówki, wyposażenie do nauki tych dyscyplin sportowych. Obiekt będzie trwały całoroczny wykonany z najwyższej jakości materiałów PCV, które można w razie potrzeby wzmocnić blachą. Sala/hala sportowa będzie wykonana zgodnie z obowiązującymi normami. Namioty sportowe są wytrzymałe i estetyczne. Zamontowane będzie ogrzewanie i klimatyzacja.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja 20 000,00 zł
Wybudowanie hali sportowej o wymiarach 25X20X5 metrów280 000,00 zł
SUMA:300 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Anna Kulka 606921296radarodzicowsp42lublin@wp.pl
Marta Nazaruk-Napora505961700nazaruknapora@gmail.com

Lokalizacja na mapie Google:

Powrót do listy projektów