Sygnał od nowa - Boisko piłkarskie na "Kolejówce"

Numer identyfikacyjny projektu: D - 30

Dzielnice: Dziesiąta

Opis skrócony:
W ramach projektu Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie wraz ze Stowarzyszeniem Miejski Klub Sportowy "Sygnał" Lublin chce wybudować pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej. W planie jest także wykonanie ogrodzenia o wysokości 4,00m ( piłkochwytów 6,00m ), utwardzanych dojść z kostki brukowej oraz oświetlenia . Projekt pozwoli szerokim kręgom mieszkańców na rozwijanie sportowych pasji, a także na zwiększenie dostępności oferty sportowej, rekreacyjnej i wypoczynkowej dla wszystkich zamieszkujących dzielnicę. Dodatkowym atutem będzie poszerzenie bazy sportowej dla Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie i Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy "Sygnał" Lublin. Projekt kontynuuje ideę "Sygnał od nowa", która ma na celu odbudowę infrastruktury sportowej w dzielnicy Dziesiąta.

Opis rozszerzony:
Realizacja zadania obejmuje teren zlokalizowany przy ul. Zemborzyckiej 82 na terenie Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta . Dokładną lokalizację wnioskowanego boiska przedstawia mapa w Geoportalu Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Lublinie Powierzchnia terenu na którym będzie realizowany projekt wynosi w przybliżeniu 5700 m2. , działka :37/7,50/8,arkusz: 17, obręb : 9-Dziesiąta II Lublin .
Boisko sportowe w ramach projektu :
- pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej
- elementy wyposażenia : bramki piłkarskie , siatki , ławki , pojemniki na odpady , piłkochyty (wys. 6,00m ) , ogrodzenie z siatki stalowej ocynkowanej powlekanej ( wys. 4,00m ) , oświetlenie , utwardzone dojścia z kostki brukowej.
Zaplecze szatniowo – socjalne usytuowane jest w budynku szkolnym przy hali sportowej , dzięki czemu zmniejszony zostanie koszt inwestycji . Znajdują się tam 3 szatnie z prysznicami i zapleczem socjalnym oraz pomieszczenia gospodarcze które będą zaadaptowane na sprzęt sportowy . Adaptacja pomieszczeń szatniowo-socjalnych nie będzie wymagała inwestycji - jest gotowa do użytku .

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)60 000,00 zł
Boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z elementami wyposażenia,ogrodzenie i piłkochwyty, oświetlenie ,utwardzone dojścia z kostki pol-bruk1 140 000,00 zł
SUMA:1 200 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Robert Grabias608295512sygnal.lublin@o2.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena negatywna – projekt możliwy do zrealizowania w cyklu 2<br />letnim, a więc nie zgodny z zasadami Budżetu Obywatelskiego.

Powrót do listy projektów