Wykonanie projektu budowy ul. Mackiewicza

Numer identyfikacyjny projektu: M - 145

Dzielnice: Czechów Południowy

Opis skrócony:
Przedmiotem projektu jest wykonanie pełnej dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia budowy ul. Mackiewicza położonej w dzielnicy Czechów. Aktualnie w nawierzchni jest wiele ubytków i nierówności oraz nie jest wygospodarowany dla pieszych ciąg komunikacyjny. Z uwagi na oszacowane koszty przewyższające wartość dużego Projektu Obywatelskiego na wykonania dokumentacji, jak i remontu ulicy, projekt zakłada wyłącznie wykonanie pierwszego etapu niezbędnego do poprawy jakości życia mieszkańców korzystających z ul. Mackiewicza.

Opis rozszerzony:
Ulica Mackiewicza położona jest w obrębie 18 (Lemszczyzna), arkusz mapy – 7, numer działki – 2/1. Projekt budowy drogi wielokrotnie był omawiany w Radzie Dzielnicy Czechów, natomiast do dnia dzisiejszego fundusze nie zostały przeznaczone na realizacje tego projektu. Z uwagi na brak chodnika oraz oświetlenia, mieszkańcy czują duży dyskomfort podczas poruszania się tą ulicą po zmroku, nie wspominając już o stanie technicznym ulicy.

Szacunkowe koszty projektu:
Dokumentacja (Wymagana w przypadku projektów inwestycyjnych. Szacunkowy koszt dokumentacji to ok. 5% całości inwestycji)300 000,00 zł
SUMA:300 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Marcin Błońskiblonski.mc@gmail.com

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna

Powrót do listy projektów