Zagospodarowanie skweru przy skrzyżowaniu ulic Smoluchowskiego i Herberta

Numer identyfikacyjny projektu: D - 112

Dzielnice: Dziesiąta

Opis skrócony:
Przedmiotem projektu jest zagospodarowanie i rewitalizacja skweru przy skrzyżowaniu ulic Smoluchowskiego i Herberta. Projekt przewiduje urządzenie na skwerze wybiegu dla psów, montaż urządzeń małej architektury ogrodowej typu ławki, urządzenia zabawowe i rekreacyjne, kosze na śmieci, kosze na odchody psów, pergole i kwietniki itp.
Potrzeba realizacji tego projektu wynika z wielu głosów mieszkańców, w szczególności osiedla im. L. Kruczkowskiego znajdującego się po sąsiedzku, oczekujących zagospodarowania nieurządzonego i niewykorzystanego terenu. Wybieg dla psów zapewni bezpieczne i nieuciążliwe dla innych osób wyprowadzanie psów, zaś inne urządzenia i wyposażenie skweru zapewnią miejsce odpoczynku i spacerów dla mieszkańców znajdującego się po sąsiedzku osiedla.

Opis rozszerzony:
Lokalizacja terenu będącego przedmiotem wniosku: działki nr 20 i 76/5, obręb nr 43,

Szacunkowe koszty projektu:
Urządzenie na skwerze wybiegu dla psów, montaż urządzeń małej architektury ogrodowej typu ławki, urządzenia zabawowe i rekreacyjne, kosze na śmieci, kosze na odchody psów, pergole i kwietniki itp.100 000,00 zł
SUMA:100 000,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Marcin Krupiński506-162-567marcin2060@interia.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena negatywna obszar stanowi pas drogowy, w którym nie można zlokalizować placu zabaw oraz wybiegu dla psów. Stosownia ustawa nie przewiduje takich rozwiązań.

Powrót do listy projektów