Znajdź chwilę dla siebie - treningi dzieci z rodzicami – wspólna zabawa

Numer identyfikacyjny projektu: O - 29

Dzielnice: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce

Opis skrócony:
Jeśli nie masz pomysłu co zrobić z wolnym czasem a chciałbyś go spędzić aktywnie, na sportowo i rodzinnie zapraszamy do zagłosowania na projekt, który spełni twoje oczekiwania. Zapraszamy na wspólne treningi dzieci z rodzicami.

Opis rozszerzony:
Chcielibyśmy wykorzystać swoje doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi i zaproponować państwu wspólne zajęcia sportowe dla rodziców wraz ze swoimi pociechami wykorzystując elementy szkolenia piłkarskiego. Treningi odbywałyby się raz w tygodniu przez dziesięć miesięcy i trwałyby 60-70 minut. Planujemy zorganizować zajęcia dla dwóch grup składających się z 16 rodziców i 16 dzieci do ósmego roku życia każda. W okresie zimowym treningi odbywać się będą na hali sportowej, w pozostałych miesiącach na boiskach otwartych. W każdym treningu uczestniczyć będzie dwóch trenerów. Przede wszystkim taki trening to wspólna zabawa! Rodzic może spędzić 60-70 minut w 100% poświęcając się własnemu dziecku. Przy obecnie pędzącym świecie jest to fajna odskocznia dla wielu rodziców, a zwłaszcza miło spędzony czas dla dzieci. Poza tym rodzice mogą poczuć pasję dzieci. Niektórzy z nich nigdy nie uprawiali żadnego sportu, więc mogą przekonać się na własnej skórze na czym to polega. Dziecko ćwicząc wspólnie z rodzicem czuje, że rodzic go wspiera i w niego wierzy! Celem zajęć jest zachęcenie rodzica i dziecka do wspólnej aktywności, poznania zasad piłki nożnej oraz fair play. Atutem projektu jest współpraca z doświadczoną kadrą trenerską mającą praktykę w prowadzeniu takich zajęć.

Szacunkowe koszty projektu:
Wynajem hali sportowej9 600,00 zł
Wynagrodzenie trenerów16 000,00 zł
Zakup sprzętu treningowego14 080,00 zł
Obsługa administracyjna10 000,00 zł
Materiały promocyjne4 000,00 zł
SUMA:53 680,00 zł

Linki do stron i serwisów związanych z projektem:
Brak linków.

Załączniki:
Brak plików.

Autorzy projektu:
Robert Grabias608295512sygnal.lublin@o2.pl

Lokalizacja na mapie Google:

Opinia projektu:
Ocena pozytywna

Powrót do listy projektów